Brukarz

Brukarz/pomocnik brukarza

W celu wzmocnienia naszego zespołu w  obszarze budownictwa drogowego Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radpol Sp. z o. zatrudni osoby na stanowiska:

Zakres obowiązków

  • układanie kostki brukowej i prac towarzyszących:
  • układanie krawężników, obrzeży,
  • przygotowanie podłoża pod nawierzchnię,
  • układanie kostki betonowej, kamiennej

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie robót brukarskich

Oferujemy:

  • stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie ze strony zespołu
  • pracę na terenie województw dolnośląskiego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracy na pełny etat

Dziękujemy za wiadomość

To pole jest wymagane

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".
Uwaga:
kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.