Kierowca samochodu ciężarowego

W celu wzmocnienia naszego zespołu w obszarach budownictwa mostowego, drogowego oraz budowy sieci ciepłowniczych  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radpol Sp. z o. zatrudni osoby na stanowisko:

Kierowca

Zakres obowiązków

  • transport w zakresie wykonywanych robót ziemnych
  • transport w zakresie wykonywanych robót budowlanych
  • dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • kategoria  C lub C+E

Oferujemy:

  • stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na terenie województw dolnośląskiego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracy na pełny etat

Dziękujemy za wiadomość

To pole jest wymagane

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".
Uwaga:
kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.